Inlight beauty

ZALOŽENA ZNALOSTMI, VEDENÁ ALCHYMIÍ, INSPIROVANÁ PŘÍRODOU

100% organická péče o pleť a wellness produkty Dr. Spiezia zachycuje vitalitu přírodních ingrediencí, které regenerují pokožku a povznášejí duši a přinášejí krásu k životu.

Inlight organická péče o pleť vám nabízí dokonalou krásu řemeslníků. Naše vysoce účinné produkty, plné bioaktivních přísad a ručně vyráběné v naší dílně, jsou naprosto přirozené, neobsahují parabeny a jsou perfektní proti stárnutí pro Vaši pokožku. Vyberte si z našich veganských přátelských obličejových olejů , vegetariánských pleťových masek, balzámů a zvlhčovačů , nebo kombinujte výběr, abyste oživili svou péči o pleť.

" Srdcem společnosti Inlight je podpis Bio-lipophilic Matrix®, posilující směs rostlinných olejů, které spojí starou alchymii a moderní vědu, zvyšují vitalitu všech složek. Každý produkt je vyzbrojen vlastním alchymickým symbolem, který je inspirován přírodou a přináší krásu k životu. "

Bio-lipofilní matrix® je díky své podobnosti s lidským kožním mazem přirozeně identifikován a akceptován kůží. To je možné díky čistému přirozenému původu složek a energetické frekvenci směsi. Současně tato energická vibrace spouští kůži, aby se vrátila k prvotní podstatě zdraví a harmonie.

SLOŽENÍ A VÝROBA

Pečlivě získáváme a smícháme ty nejlepší 100% organické složky, které jsou zvoleny pro své přirozené terapeutické a konzervační vlastnosti. Byl to olej a rostlina, celá naše kolekce péče o pleť je vhodná pro vegetariány a naše oleje pro vegany.

  • KLÍČOVÉ VLASTNOSTI VŠECH PRODUKTŮ INLIGHT:
  • FORMULOVANÁ ODBORNÍKEM NA KŮŽI DR. MARIANO SPIEZIA - FORMULACE NA BÁZI OLEJE, BEZ VODY
  • VYSOKÁ KONCENTRACE FYTONUTRIENTŮ
  • VŠECHNY BIOAKTIVNÍ ROSTLINNÉ VÝTAŽKY VYRÁBĚNÉ IN-HOUSE
  • VÝROBA ŘEMESLNÍKŮ OD ZAČÁTKU DO KONCE
  • 100% ORGANICKÁ, BEZ SYNTETICKÝCH A CHEMICKÝCH PARFÉMŮ
  • BEZ KRUTOSTI

NAŠE ETIKA

Věříme ve vnitřní krásu vyplývající z živého zdraví.

Naším cílem je odhalit a povzbudit přirozené krásy a vnitřní světlo v každé z nás prostřednictvím zdravé, zářivé pokožky.

Zvláště vybrané 100% organické přísady s certifikací Soil Association se používají k výrobě každého produktu Inlight. Víme, že příroda je nejbohatší, když je pěstována neomezeně hnojivy, pesticidy a GM kontaminací.

Všechny obaly společnosti Inlight jsou zodpovědně a udržitelně dodávány, pokud možno recyklovatelné. Neustále hledáme způsoby, jak zajistit, aby naše konzumace byla vědomou, zvažovanou volbou. To nejlepší pro svět krásy, který sdílíme

~ Na produkty používáme sklo MIRON Violet. Na rozdíl od jiných skel jedinečné vlastnosti skla MIRON nepovolují žádné viditelné světlo, s výjimkou fialového světla a spektrálního rozsahu UV-A a infračerveného světla. To chrání jak kvalitu, tak vitalitu výrobků delší dobu.

~ Každý balzám je dodáván s udržitelným zdrojem pěnové špachtle, ručně vyráběné v Indii, který podporuje místní komunity pro spravedlivý obchod.