Nástroje Access Consciousness®

LEHKÉ nebo TĚŽKÉ

Vyzkoušejte, jak na vás působí slova na těchto stránkách? Lehce nebo těžce?

Co je pro vás pravdivé, vždy cítíte lehce. Co není vaší pravdou, cítíte těžce.

Jakkoliv divné se to může zdát. Jedna z našich základních schopností je, že prostě víme. Ale protože jsme nebyli vychováni k tomu prostě vědět, tak se stále pokoušíme zjistit.

Co když prostě víte? Co když je to mnohem snazší a rychlejší než se pokoušet to zjistit?

Co když to, co je pravdivé pro vás, vám dává lehčí pocit? Co není, vám ho nedává.

Co je rychlejší? Přemýšlet nebo vědět? Vědět, že? Tohle je způsob, jak mít přístup k tomu, vědět.

Jak tento nástroj používat?

Používejte tento nástroj stále dokola, když čtete knihu, posloucháte lidi kolem, jste na kurzu. Ptejte se na otázku - lehké nebo těžké? I když přesně nevíte, jak byste to měli cítit, jen tuto otázku vyslovte. Je to velmi dynamický nástroj, brzy si uvědomíte, o čem "lehké" / "těžké" je.

Jen to praktikujte a brzy sami pocítíte, rozdíl mezi "lehké" / "těžké". Brzy budete prostě VĚDĚT, co je vaší pravdou a co není. Jasně mnohokrát můžete tento pocit popřít, když se budete chtít rozhodnout pro jinou věc než pro tu, která je vaší pravdou. Budete ale vědět, že to stejně nebude fungovat.

Další způsob využívání tohoto nástroje

Když pocítíte lehkost, když něco slyšíte, nebo to zamýšlíte udělat, většinou dosáhnete skvělých výsledků, když se pro tuto věc rozhodnete. Když chcete něco udělat a cítíte se přitom těžce, většinou dosáhnete ještě větší těžkosti, když se do toho pustíte.

Vy prostě VÍTE. Když se podíváte zpátky do minulosti. Copak jste vždy předem necítili, když se něco pro vás nemělo dopadnout dobře? Mnohdy nemusíte jít ani na schůzku, abyste věděli, jak to dopadne. Co cítíte lehce, bude nakonec lehké, co cítíte těžce, většinou dopadne těžce.


KOMU TO PATŘÍ?

Co když všechny myšlenky ve vaší hlavě nejsou vaše?

Objevte mocný nástroj, který vám umožní vyčistit vaši mysl. Jak by se vám líbil nástroj, který by ukončil to neustále brebentění v hlavě, ten nekonečný vlak myšlenek, který vaší hlavou jede.

Věděli jste, že 98% myšlenek, pocitů a emocí, které máte, nejsou vaše? Ano. A ani vám nepatří. Jste takový velký rádiový přijímač, který zaznamenává vše, co se děje kolem vás.

Smutek, deprese, tíha, hněv... vše, co se děje v myslích lidí kolem vás, zachytíte a začnete si myslet, že je to vaše. Dobrou zprávou je, že s tím můžete něco udělat, takže už vás to nebude ovlivňovat!

Takže kdykoli je vám těžko, zkuste se zeptat: Komu toto patří? Čí to je?

Zopakujte tuto otázku několikrát, jen tak. A neodpovídejte na ni.

Nepříjemné, negativní myšlenky, pocity nebo emoce takto uvolníte, odejdou. Nebyly prostě vaše. Nemůžete změnit něco, co není vaše. Stačí je jen vrátit tam, odkud přišly a začít vnímat, co je vaše pravda.

Jaký by byl váš život i realita, kdybyste se přestali posuzovat? Co když vy jste jednou z největších správností, jaké kdy svět viděl? Co když všechno, co víte, je možné ?

Zůstaň v otázce . Většina lidí ve svém životě funguje na základě mnoha závěrů.

Například závěr, že: Toto jsou jediné možnosti, které mám. A tyto možnosti nemám.

Co když místo vytváření závěrů můžete použít otázky k tomu, abyste změnili cokoliv, co ve vašem životě nefunguje? Chcete-li vše změnit, začněte žít v otázce. Pro cokoli, co byste chtěli změnit, položte otázku. Je to až takto jednoduché:

"Čím by se to dalo zlepšit?" Nebo "Jak to může být ještě lepší?"

Tím, že položíte otázku, začínáte vidět, jak se věci kolem vás mění. Poznáte, že změna je skutečně možná. Protože vidíte, jak se věci mění, začínáte mít pocit naděje a možností. Co když můžete změnit cokoliv? Podívejte se na toto video o 4 otázkách, které můžete použít kdykoli se objeví něco, kde máte pocit, že jste někde uvízli. Používejte to dokonce i na věci, o kterých si myslíte, že se změnit nedají. Začnete-li žít v otázce, váš život bude magický. Jste připraveni?